Talentovaná Barbora Piešová sa zviditeľnila vďaka účasti v markizáckej SuperStar, kde sa jej v roku 2020 podarilo odísť so zlatom. Sympatická víťazka už vtedy avizovala, že vlastní auto, ktoré nie je úplne podľa jej predstáv. Časť výhry preto poputovala práve na vozidlo, pričom krátko nato začala šoférovať nové. Žiaľ, aktuálne došlo k havárii. 

O hroznú správu sa známa speváčka podelila prostredníctvom Instagramu, kde uverejnila fotografie dvoch zničených áut. ,,Dnes ráno som sa vybrala do Malaciek na plaváreň. O 6:48 do mňa nabúral pán,“ píše Barbora Piešová, ktorá šok zažila v pondelok.

,,Nikomu sa vďakabohu nič nestalo. Komunikácia bola na milej úrovni. Síce to bola rana a mám nové auto, prvé, čo som spravila, tak som utekala za ním zistiť, či je v poriadku,“ opisuje neľahké chvíle mladá speváčka. Zároveň dodala, že auto druhého vodiča bolo nepojazdné a rozhodli sa kontaktovať políciu. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nám povedali, že si to máme vyriešiť sami. Haló!!! Volala som druhýkrát a poslali policajta až po minúte prosenia do telefónu. Potom prišli,“ vysvetľuje rozhorčene Barborka. Škoda na jej vozidle je vyčíslená približne na 7 000 eur. ,,Pri takejto sume bez toho, aby bola pri tom polícia, vás väčšinou poisťovňa pošle viete kam,“ dodala superstaristka.

Foto/Zdroj: Instagram/barborapiesova_official