Úradujúca kráľovná speváckej šou SuperStar sa čoskoro dočká nasledovníka, keďže talentová súťaž onedlho znovu pokračuje. Medzitým sa ale v živote Barbory Piešovej dejú badateľné zmeny, z čoho má väčšina fanúšikov veľkú radosť.

Mladá kočka z Prievidze zaujala divákov nielen výnimočným speváckym prejavom, ale tiež chlapčenským štýlom obliekania, ktorý sa pre ňu stal charakteristickým. 20-ročná speváčka medzičasom vyzrela a to sa začína prejavovať aj na výbere vhodného imidžu.

barbora piešová

Po tom, ako Barbora prijala pozvanie do šou Tvoja tvár znie povedome, nastávajú v jej šatníku čoraz častejšie úpravy, odhaľujúce jej prirodzený ženský šarm. Úspešná interpretka nahradzuje povestnú šiltovku a mikinu za zvodné šaty, prípadne priliehavé svetríky v kombinácii s výraznými dámskymi klobúkmi.

,,Takéto oblečko nie je až tak zlé,” priznáva víťazka SuperStar, ktorej premenu z mladej rebelky na pôvabnú labuť oceňuje množstvo priaznivcov. ,,Takto ti to sekne, pekná si. Častejšie sa tak obliekaj,” znie jedna z pochvál k čisto ženskému outfitu, aká medzi reakciami fanúšikov vôbec nebola ojedinelá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

barbora piešová šaty

Piešová tvoja tvár

Zdroj: Instagram/Barborapiesova_official | Foto: Instagram/Barborapiesova_official, TV Markíza