O herečke Petre Vajdovej sa v dôsledku problémov so závislosťou na alkohole a neskoršom pokuse o návrat do sveta šoubiznisu toho popísalo viac než dosť. Čerstvá mamina synčeka Martinka teraz opäť dostáva šancu ukázať sa divákom v pozitívnejšom svetle tak, ako sme u nej boli zvyknutí v minulosti, keď sa nachádzala na hereckom výslní. Do akej relácie mieri?

Niekdajšia seriálová a divadelná hviezda má za sebou poriadne turbulentné obdobie, nakoľko sa musela vyrovnávať nielen s vlastnými starosťami, ale krátko po narodení prvorodeného potomka tiež čelila problémom svojho manžela Martina Hrnčiříka.

Český kamionista nedávno dostal vyhadzov kvôli nehode, ktorú spôsobil počas pracovnej doby v značne podguráženom stave. Napriek rôznym peripetiám sa ale zdá, že Vajdová nestráca nádej a verejnosti sa stále prezentuje so širokým úsmevom na tvári. Presne tak sa na ňu môžu diváci tešiť v rámci relácie, aká sa na kanáli Jednotka natáča po dlhšej prestávke.

Veľký comeback Petry Vajdovej

Televízia RTVS krátko po nástupe nového roka ohlásila znovuzrodenie folklórnej šou s názvom Zem spieva. Tretia séria však prinesie niekoľko výrazných zmien, medzi ktoré sa dostalo aj nové obsadenie celebritných účinkujúcich. 49-ročný režisér a producent Peter Núñez si totiž zaumienil, že medzi lokálpatriotmi sa tento rok ocitne aj spomínaná herečka.

,,Vôbec si nemyslím, že sa treba zaoberať tým, či je kontroverzn alebo nie. Je to super talentovaná mladá baba. Jediné, čo potrebuje, je priestor na to, aby opäť zažiarila,” myslí si úspešný tvorca relácie tvrdiac, že Vajdová patrí medzi slovenskú divadelnú špičku a teraz nastal ten správny čas, aby svoje obrovské umelecké cítenie mohla znovu predvádzať aj na televíznych obrazovkách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Vajdová herečka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Martin Hrnčiřík, YouTube