Televízia Markíza spustila dlhoočakávanú tanečnú šou Let’s Dance, kde sa na parkete predstavili mnohé známe osobnosti v krásnych róbach od Fera Mikloška. Všetci však najviac očakávali vystúpenie herečky Petry Vajdovej, ktorá sa v šou predstavila ako posledná zo súťažiacich.

Skvelá herečka Petra Vajdová (32) sa potom, ako bola pristihnutá s 2,4 promile za volantom, ocitla pod drobnohľadom médií, pričom mnohí špekulovali, či sa pôvabná brunetka vôbec postaví na parket. Hoci dostala absolútnu podporu od svojho divadla, televízie aj fanúšikov, v posledné dni sa stiahla do ústrania, a preto bolo nejasné, či sa šou nakoniec zúčastní.

Petra však všetkých prekvapila, keď zozbierala odvahu a na parkete sa predsa len predstavila ako posledná súťažiaca so svojím tanečným partnerom Fabiom Belluccim. Ešte pred skvostným prevedením spoločného tanga sa však Petra podujala na náročnú úlohu. Celému Slovensku sa rozhodla poskytnúť svoju emotívnu spoveď, v ktorej vysvetľuje svoje pocity: “Je mi to všetko ľúto, beriem za svoj čin plnú zodpovednosť a mrzí ma, že som všetkých sklamala,” vyznala sa zarmútená Petra. Počas svojej spovede sa herečka neubránila slzám a bolo vidieť, že sa z posledných síl snaží pred kamerami nezrútiť a nezačať plakať. ,,Svoj skutok úprimne ľutujem a budem ľutovať celý život. Nemyslím si však, že ľudí zaujíma dôvod môjho konania. Nech by bol akýkoľvek, nezľahčí to moju situáciu a neospravedlní môj skutok. Ľudia majú svojich problémov dosť a každý čelí tomu, čo mu príde do cesty,” dodala herečka s pokorou. Nakoniec však všetko zvládla na jednotku a na záver dodala, že síce cíti smútok, no nie pri tanci.

Foto: Facebook