Obľúbená dabingová, divadelná i televízna herečka Petra Vajdová čelí poriadnemu problému, ktorý si vyrobila pred pár dňami jazdou s 2,4 promile v krvi. Podľa dobre informovaného zdroja sa mala herečka psychicky zrútiť.

Pred pár dňami mala polícia na ceste podrobiť obľúbenú herečku bežnej kontrole, ktorá sa však po dychovej skúške zmenila na obrovský problém. Petre Vajdovej za volantom totiž v krvi namerali až 2,4 promile alkoholu, a tak ju okamžite previezli na oddelenie PZ, kde bolo vznesené obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Herečka, ktorú si diváci obľúbili aj v roli pomstychtivej Nory v seriáli Chlapi neplačú, najprv zapierala a akýkoľvek alkoholový incident popiera so slovami, že ide o nejakú blbosť. Po potvrdení polície je však všetko jasné. Podľa dobre informovaného zdroja Plusky sa mala Petra dokonca psychicky zrútiť: “Zrútila sa z toho. Petra je dosť jemná povaha a túto situáciu vôbec nezvláda,” prezradil nečakanú informáciu. Dodal aj, že po tomto šokujúcom incidente je otázne, či sa Petra nakoniec pod tlakom zúčastní pripravovanej šou Let´s Dance, aj keď momentálne sa ešte poctivo zúčastňuje tréningov. Aký dopad bude mať celá záležitosť na Petrinu sľubne rozbehnutú hereckú kariéru, ukáže až čas.

Je otázne, či sa Petra zúčastní pripravovanej šou Let´s Dance

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook