Sympatickú hnedovlásku Slováci poznajú nielen z divadelných dosiek, ale aj z televíznej obrazovky. Petra Vajdová nedávno hviezdila v seriáli Nemocnica, no z deja sa zrazu vytratila a fanúšikom určite veľmi chýba.

Rodáčka z Martina v jojkárskom projekte z lekárskeho prostredia stvárňuje psychiatričku Vilmu Hauptmannovú, ktorá je stále zamilovaná do bývalého manžela. Neopätovaná láska preto charizmatickú doktorku prinútila dať na urgente výpoveď. Petru Vajdovú odvtedy diváci v seriáli Nemocnica nevideli.

petra vajdova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Je to rozumné, pretože mnohí herci jednoducho nestíhajú. Vezmú si toho veľa na plecia a potom plačú, aké je pre nich náročné stíhať divadlo, rodinu a k tomu ešte aj nakrúcať denný seriál, kde je každá sekunda drahá a meškanie či nepripravenosť sa nenosia,“ vysvetlil pre Šarm človek zo štábu.

37-ročná kráska sa chcela viac venovať rodine, a tak si dala od nakrúcania prestávku. Avšak JOJka už natáča ďalšie epizódy a obľúbená lekárka sa v nich opäť vyskytne. „Petra Vajdová ako doktorka Vilma Hauptmannová sa objaví v novej sérii Nemocnice, ktorá bude od septembra na obrazovkách TV JOJ,“ prezradila PR manažérka televízie Katarína Nosková.

petra vajdova

Foto/Zdroj: Šarm,,Instagram/petra_vajdova_fp, Facebook/Nemocnica