Pred pár mesiacmi zaskočila slovenský šoubiznis krutá správa o rakovine moderátorky Anety Pariškovej, no blondínka našťastie boj s nádorom bravúrne zvláda. Tentokrát bola pred onkologickou klinikou pristihnutá niekdajšia seriálová hviezda Petra Vajdová – čo sa deje?

O herečke Petre Vajdovej nebolo dlhšiu dobu skoro vôbec počuť, teraz sa však dozvedáme neblahé informácie. Mamina synčeka Martinka, ktorý sa kráske narodil po krátkej známosti s českým kamionistom, sa objavila na mieste, z akého naskakujú zimomriavky.

petra vajdová manžel

Neter slávneho herca Jozefa Vajdu má za sebou turbulentné životné etapy, kedy sa spamätávala zo závislosti na alkohole. Neskôr sa zdalo, že v manželstve s Martinom Hrnčiříkom našla to pravé šťastie až do okamihu, kým neprišiel o prácu kvôli nehode pod vplyvom alkoholu.

Brunetka porodila pred rokom prvorodeného potomka, pričom krátko po nástupe na materskú začala prikyvovať na ponuky z divadla i televízie. A hoci to vyzeralo na sľubný návrat na scénu, ošiaľ okolo jej osoby nečakane utíchol.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Vajdová

Hoci zatiaľ nie je potvrdené, že by sa herečka skutočne potýkala s vážnymi zdravotnými problémami, jej prítomnosť pred onkologickým oddelením priaznivo nepôsobí. Podľa informácií portálu Topky.sk si Vajdová pred klinikou študovala v spoločnosti dvoch neznámych osôb rozsiahle dokumenty, pričom mala vyzerať výrazne schudnuto – čo je viditeľné na fotografii Nového času, kde umelkyňa kočíkuje synčeka (FOTO —TU—). Bývalá televízna hviezda zatiaľ stanovisko k celej záležitosti podať odmietla.

Zábery Petry Vajdovej spred nemocnice nájdete TU

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Peterzakovic, Tvmarkizaofficial, Facebook/Martin Hrnčiřík