Fanúšikovia známej slovenskej herečky Petry Vajdovej môžu byť radosťou bez seba, nakoľko čerstvá mamička už o pár dní znovu nastupuje na divadelné dosky. Stane sa tak len tri mesiace po narodení synčeka Martinka, a to aj napriek tomu, že brunetka minulý rok ohlásila výpoveď.

Niekdajšia seriálová hviezda patrila dlhé roky medzi najvyhľadávanejšie slovenské herečky. Úspešnú kariéru napokon preťali nepríjemné udalosti súvisiace so závislosťou na alkohole, kvôli ktorým Petra skončila na protialkoholickom liečení v susednom Česku.

Petra Vajdová

Čo ale vôbec nikto nečakal, bolo to, že tmavovláska práve za múrmi budovy liečebne nájde životné šťastie. Dnes je vďaka láske k českému kamionistovi z Vajdovej nielen vydatá pani, ale i novopečená mamička zdravého chlapca. A hoci kráska počas náročného obdobia do činohry SND poslala správu o tom, že končí, situácia sa očividne zmenila.

Materská dovolenka sa nekoná

Slávna herečka je totiž aktuálne zaradená hneď v troch predstaveniach, ako napríklad Rivers of Babylon, začínajúcom už v mesiaci september. Vajdová, ktorej len pred pár týždňami skončilo obdobie šestonedelia, sa tak po dlhšej odmlke znovu postaví pred publikum.

Dôvodom má byť najmä skutočnosť, že mladá rodinka si túži dopriať potrebný blahobyt a udržať si určitý finančný štandard. Okrem toho sa Petrina divadelná alternantka Natália Germani momentálne nachádza v radostnom očakávaní, a preto už nebude v jej silách kolegyňu neustále zastupovať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Vajdová divadlo

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Petra Vajdová