Petra Polnišová patrí medzi najznámejšie slovenské herečky už od nepamäti. Počas kariéry sa po jej boku vystriedalo zopár pánov, pričom každý vzťah bol pod drobnohľadom novinárov. No ešte predtým, ako sa komediálna aktérka dostala na obrazovky, mala istého nápadníka, ktorému záujem neopätovala. Mladík si tak na oplátku zgustol na pikoške ohľadom Petinej se*uálnej orientácie.

Evelyn a Petra Polnišová svojím skvelým humorom a životnými skúsenosťami zabávajú fanúšikov podcastmi jauuu, PS: to bolelo. Jednou z posledných tém, na ktorú sa tieto dve baby bavili, bola pomsta.

Dvojica počas nahrávania spomenula niekoľko príbehov, kde sa neznámi svojou odvetou buď chválili, alebo sa naopak sťažovali na situácie, kedy sa cítili ukrivdení po nevydarenej láske.

,,Keď som sa rozišla s mojim ex, začal roznášať o mne, že mám AIDS,” Petra čítala príbeh slečny, ktorej život znepríjemňoval bývalý partner. ,,Dokonca zavolal mojim rodičom a povedal im to a aby toho nebolo málo, tiež im povedal, že beriem drogy a že som feťáčka. Pár dní nato som šla na testy na AIDS kvôli rodičom. Samozrejme, vyšli negatívne. No teta mi pichla zle injekciu a mala som na ruke obrovskú modrinu, takže som vyzerala ako feťák, čo si zle pichol dávku.” Ďalej anonymná baba uviedla, že sa jej mladík síce ospravedlňoval, no pochopiteľne, dohromady sa už nikdy nedali.

Práve kvôli tomuto príbehu si aj populárna brunetka spomenula na zážitok, kedy niečo veľmi podobné stretlo i ju. ,,Akože takáto pomsta sa mne stala, lebo ja som odmietla týpka na strednej a on o mne začal roznášať, že som lesba,” Petra sa rozkecala o historke zo svojich mladých čias. ,,Čo v mojej dobe a vtedy aj som mala proste 16 rokov. Ja som mala pocit, že Ježiši Kriste, čo to tí ľudia riešia. Mala som veľmi nepríjemné pocity,” komička sa v podcaste s Evelyn vrátila do čias, kedy jej nebolo všetko jedno. Dnes však už na túto príhodu spomína iba s humorom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Podcast – jauuu, PS: to bolelo | Foto: Facebook/HornaDolnaTVMarkiza, Instagram/jauuu_ps_tobolelo