Peter sa vybral do bratislavského obchodu s potravinami kúpiť kurča. To, čo tam našiel, však nebol kus jedlého mäsa, ale kurča s poriadnou dávkou nechutnej zelenej plesne. Petra táto príhoda naprosto pobúrila a fotografiu zverejnil na facebookovej stránke “Tabuľa hanby”. 

„Dobrý večer. Toto je už neskutočné, fakt, čím nás kŕmia. Ľudia, zdieľajte, pretože dnes pri nákupe som našiel toto krásne vystavené kurča v Bratislave, v obchode Moja Samoška v Ružinove. Neskutočne to zapáchalo už len keď som prešiel okolo chladiarenskeho boxu. Fakt sila, čo človek už nenájde. Bojujme proti skazeným potravinám v obchodoch, sakra, však toto nie je už normálne, kde sme?? Posielam, samozrejme, aj foto… Peter,“ píše Bratislavčan pod fotografiu. Ľudia vyjadrili pochopenie pre jeho situáciu, v komentároch sa vyjadrili, že takáto príhoda nie je vôbec nezvyčajná, obchodné reťazce nedostatočne kontrolujú čerstvosť potravín a takéto nepríjemné zážitky sú takmer na dennom poriadku.

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.