Najúspešnejší slovenský cyklista Peter Sagan už očividne nesmúti. Po tom, čo v júli minulého roka ohlásil rozchod s matkou jeho syna Marlona, zaplavilo Peťovu sieť množstvo žiadaných fanúšičiek. Jedna z nich však doslova vyniká!

Peter Sagan sa nikdy netajil tým, že prítomnosť pekných žien mu príjemne lichotí. V minulosti dokonca vyvolal svetový škandál v momente, keď jednu z hostesiek štipol do intímnych partií. „Sľubujem, že v budúcnosti sa budem správať rozumnejšie,” ospravedlňoval sa krátko po svojom nevhodnom geste na verejnosti.

A tak sa aj stalo. Peter sa najmä po rozchode s manželkou Katarínou Saganovou stretáva s množstvom krásnych fanúšičiek, avšak od podobného úletu si už drží ruky za chrbátom. Najnovšie sa dokonca objavil po boku známej krásky zo súťaže Miss, ktorá si jeho pozornosť očividne vychutnávala.

Johanna Solano, ktorá sa po prvýkrát objavila v roku 2011 na súťaži Miss Universe, sa netajila tým, že čas strávený s Petrom bol pre ňu skutočne výnimočný. Podľa jej slov je slovenský športovec skvelou motiváciou pre ňu i jej státisíce fanúšikov na sociálnej sieti, a to nielen vďaka profesioniálnym výkonom, ale aj prístupu k fanúšikom, kvôli čomu ho považuje za svoj životný vzor.

View this post on Instagram

Hay figuras en la vida que representan todo a lo que aspiramos por su ejemplo, su espíritu, o su profesionalismo. Una de estas figuras para mi ha sido @petosagan por ya varios años. • A pesar de no haber intercambiado más que un “hola” y 3segs para la foto, uno de mis sueños hoy se cumplió. 🙏🏽 Creo fielmente que cualquier persona que lucha por sus sueños y alcanza la excelencia a punta de disciplina, sin dejar nunca de lado la diversión, merece nuestra total admiración, y el simple hecho de haber coincidido en tiempo y espacio por unos minutos con una figura como él me llena de una gran motivación. • Por ejemplos así es que hago lo que hago! 🙌🏽🌟 Gracias @rali_store y @gf_panama por esta gran oportunidad! 🚴🏽‍♀️💨💨

A post shared by Johanna Solano (@johasolano) on

Foto: Instagram/JohaSolano, PetoSagan