Ale no pozrime ho! Peter Sagan, miláčik slovenského národa, mal už zjavne svojho výzoru Ježiša plné zuby a rozhodol sa pre ,,dramatickú” zmenu vizáže. Dlhé kadere hustých vlasov zviazal do jednoduchého vrkoča a drevorubačský porast, ktorý mesiace zdobil jeho sympatickú tvár, nečakane oholil!

Peter Sagan a.k.a. Robinson Crusoe začal v poslednom období pôsobiť o čosi mužnejšie, nakoľko sa prestal (na tvári) holiť a svoj výzor prispôsobil chladnému počasiu na rodnej hrude. S čoraz hrejivejším slnkom však drsný cyklista odhodil spolu so zimným kabátom aj hustú bradu, ktorú oholil do jemného štýlového zostrihu nemeckej por*ohviezdy. Či? :) Ako sa páči sympatický Peter Sagan s novým výzorom vám? :)

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)