Peter Sagan sa stal hrdinom každého športového fanúšika. Zatiaľ čo v pracovnej oblasti prijíma jeden úspech za druhým, v súkromnom živote to nie je až tak ružové. Len nedávno ohlásil rozchod so svojou manželkou Katarínou, avšak o tom, že by si nad krachujúcim manželstvom lámal hlavu, sa priveľmi hovoriť nedá.

Katarína Saganová venuje všetok svoj čas ich spoločnému 10-mesačnému synovi Marlonovi. Po ukončení vzťahu výrazne schudla, napriek tomu sa zdá, že radikálnu bodku za ani nie trojročným manželstvom stále nenapísala. Dokazuje to aj snubný prsteň od Petra, ktorý stále nosí ako znak večnej lásky. Ako je na tom on?

Peter podľa všetkého vníma celú situáciu s nadhľadom. Na rozchod mal byť podľa jeho vlastných vyjadrení pripravený, a tak rozhodne nad starými fotkami doma v obývačke nesmúti. Práve naopak! Rozhodol sa (ako väčšina ľudí po rozchode) zmeniť imidž a povestná zarastená brada dostala zbohom. Zostali mu len malé fúziky pod nosom, s ktorými vyzerá… mladšie? :-)

Stal sa z neho kráľ diskoték

Nový úspech po ukončení Tour de France a zrejme aj čerstvú slobodu sa Peter rozhodol osláviť skutočne originálne. V Belgicku sa z neho stal kráľ parketu, a to nemusel ani tancovať. Najúspešnejší slovenský športovec sa totiž premenil na DJ-a, ktorý rozpútal bujarú zábavu.

O alkohol takisto nebola núdza. Peter zapíjal pivo šampanským a jeho hlavu zdobil klobúk, aký nosil aj Napoleon. Hmmm, zdá sa, že plakať kvôli zrútenému vzťahu rozhodne nemieni a my musíme uznať, že takto odviazaného sme ho ešte nevideli! 😃

Viac fotografií z akcie nájdete >>>TU<<<

Foto: Twitter, Instagram l Zdroj: Pluska.sk