Peter Sagan je víťazom 16. etapy cyklistických pretekov Tour de France! Najobľúbenejší slovenský športovec si dnes na svoj účet pripísal úžasných 65 bodov na najprestížnejších pretekoch sveta!

209 kilometrov, 4,5 hodiny bicyklovania a jeden víťaz. Peter Sagan sa stal lídrom 16. etapy najprestížnejších pretekov sveta Tour de France. Neuveriteľne dramatický finiš nenechal chladným žiadneho z divákov a jeho boj s Alexandrom Kristoffom bol skutočne napínavý a jedinečný. O víťazovi však rozhodla až cieľová fotografia, z ktorej je evidentné, že slovenský cyklista je jednoznačným víťazom dnešnej etapy! Celkovo ide tento rok o jeho tretí triumf, vďaka ktorému je opäť bližšie k zelenému dresu! Peťo, gratulujeme!

Snímka obrazovky 2016-07-18 o 17.36.14

Foto: Facebook, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)