Kontroverzná reality show Farma X priniesla množstvo prekvapivých momentov. V rybárskej osade sa diali skutočne nevídané veci, ktoré pobúrili nejedného diváka. Medzi najvýraznejšie postavy sa tak zaradili aj Peter Harezník a Tatiana Brunayová, ktorí sa preslávili poriadne búrlivým farmárskym románikom.

Obaja súťažiaci mali k sebe počas celého pobytu na statku veľmi blízko, pričom spoločnosť im častokrát robila aj najlepšia kamarátka Michaela Štefániková – z ich silného zoskupenia vznikla legendárna farmárska trojka. Postupom času sa však ukazovalo, že Peter k svojej spolubojovníčke prechováva hlboké city. Zamilovaný farmár tak ešte počas trvania šou vyšiel s pravdou von.

peter tana farma

Táňa sa však spočiatku správala veľmi zdržanlivo, nakoľko sa netajila tým, že ju doma čaká milujúci partner – ten brunetku po vypadnutí zo súťaže dokonca požiadal o ruku. Nečakaná radosť ale nemala dlhé trvanie, keďže sa neprestajne zatĺkané intímnosti farmárskej dvojice naplno prejavili. Táňa a Peter tak počas finálového večera verejne priznali, že sa ľúbia a sú spolu.

Televízia Markíza zdatného farmára vyspovedala ešte viac. Na otázku, ako si predstavuje ďalšie pokračovanie vzťahu s nebojácnou exfarmárkou, však Harezník zanechal veľmi nejasnú odpoveď. “No to sa nechajte prekvapiť. Dozviete sa – povieme vám. Zatiaľ si to necháme pre seba, ale keď nadíde ten správny čas, tak vám to povieme,” vyjadril sa finalista s tajomným úsmevom na tvári. Všetci sme už teda poriadne nedočkaví, aké pikošky nám ešte táto populárna dvojica prinesie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

peter tana farma

Celý rozhovor s Petrom Harezníkom

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Facebook/Farma, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.