Máme za sebou nervy drásajúci duel, kedy sa v pomyselnom ringu stretli dvaja mimoriadne silní súperi. Súboj s Radovanom Dulinom sa stal osudným pre Petra Gyürüsiho, ktorý sa po návrate zo statku rozhodol pre riadnu zmenu imidžu.

Radove rozhodnutie zvoliť si Petra za súpera mnohých poriadne zaskočilo. Nahnevaný východniar už mal ale po krk západniarskej dvojice, ktorá neustále terorizovala všetkých naokolo. Cieľ sa mu podarilo naplniť a v napínavom dueli sa zbavil jedného z neželaných obyvateľov Farmy.

Farma Peter

Kominár z Nových Zámkov sa krátko po odvysielaní prehry v súťaži predviedol v relácii Farma Extra s moderátorom Martinom Šmahelom, kde sa ukázal tak, ako ho vôbec nepoznáme. Kým na televíznych obrazovkách pôsobil ako dobrodružný týpek s povestnou briadkou, mimo množstva kamier sa odprezentoval ako uhladený žoldnier.

Peter sa nezabudol navliecť do milovanej vojenskej uniformy a celkovému štýlu prispôsobil aj svoj vzhľad. 45-ročný milovník mladých slečien zhodil hustý porast na tvári a dokonca si neváhal úplne vyholiť aj hlavu. Bývalý farmár v kombinácii s vojenským prevlekom a čiapkou už na prvý pohľad pôsobí ako celkom iný človek.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial