Na instagramovom profile modelky Silvie Kucherenko dávno neprevažujú veľké odhalené prsia a veľké našpúlené pery. Okrem toho, že sa známa influencerka už dlhšie obdobie snaží čo najviac prezentovať prirodzenú ženskú krásu, začala sa vyjadrovať k aktuálnemu dianiu na Slovensku. Svoje si povedala aj na adresu expremiéra Petra Pellegriniho.

V utorok sme boli svedkami toho, ako Peter Pellegrini zvolal tlačovú konferenciu, na ktorej oznámil, že podáva trestné oznámenie na súčasného premiéra Igora Matoviča. Svojho nástupcu totiž obviňuje zo spáchania trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa a trestného činu šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby. Na politikovu nevraživosť voči predsedovi vlády sa nedokážu pozerať viacerí Slováci vrátane Silvie Kucherenko, ktorá k nemu prostredníctvom Instagramu prehovorila.

,,Pri všetkej úcte, pán Pellegrini, toto je téma dňa? Čo ešte nevymyslíte? Starať sa o ľudí treba, áno, aj ako opozičná strana urobíte viac osohu ako takéto trápne naháňanie voličov v tomto období (kľudne im prispejte, kde to potrebujú, a nie na drahých právnikov).. kľudne dajte ľuďom, čo to potrebujú, aj zo svojho… ľudia sa nemajú, kde liečiť, a vás zaujíma trestné oznámenie? úspešná influencerka sa na sociálne sieti pýta lídra strany Hlas.

kucherenko

,,Však ste boli niekoľko rokov v najúspešnejšej strane, myslím, že zmýšľanie zostáva stále rovnaké, či ste zmenili názor z večera do rána na celkovú politiku, ktorú ste robili niekoľko rokov a stáli si za ňou? To tak rýchlo meníte kabát, nad tým sa treba zamyslieť, že prečo,” pokračuje Sisin príspevok, v ktorom uvádza, že keby mala toľko peňazí, dala by zúfalým ľuďom aj polovicu. Blondínka podľa svojich slov už neraz pomohla tým, ktorí sa jej ozvali, že nemajú na jedlo..

,,Kľudne keď prídete s niečim prospešným pre ľudí, ale naozaj pre ľudí, kľudne to podporím, ja nemám problém, ja som za maximálnu pomoc ľuďom v tejto ťažkej dobe. Jedno viem, isto politické záujmy a ciele by mali ísť v tejto chvíli bokom a mali by ste nájsť spoločné riešenie. Verte, že týmto ľuďom nepomôžete, to som chcela týmto príspevkom napísať,” ukončila 38-ročná mamička z Michaloviec.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko, Facebook/Peter Pellegrini, YouTube