Slovenskej hudbe jednoducho chýbal svieži vietor. Multiinštrumentalista a spevák Peter Bažík vydáva v týchto dňoch nový singel ,,Rátaj s tým”, ktorého tóny sa vám dostanú doslova pod kožu.

Nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré. Ako sa zdá, slovenský spevák Peter Bažík zreje ako víno a aj keď sa mu na hudobnej scéne po účasti v Superstar v roku 2005 nepodarilo uspieť, po víťazstve v X Factore sa mu otvorili dvere do všetkých strán. Spevák vydáva v súčasnosti jeden hit za druhým a práve v týchto dňoch sa na svetlo sveta dostala jeho nová skladba ,,Rátaj s tým”. Singel je modernou zmesou elektronickej hudby s husľami, ktorá má navyše výborný sound. Ako Peter uvádza na svojom profile na Facebooku: ,,Tí, ktorí ma poznáte viete, že rád prekvapujem (a nielen sám seba ), nebránim sa novým veciam, spoluprácam či zážitkom. O ten zatiaľ posledný sa s vami veľmi rád aj podelím. Ako naznačuje priložená upútavka, pôjde o môj najnovší videoklip, v ktorom sa vám ukážem opäť trochu inak. Mužské oko zas nepochybne poteší nádherná Ivanka.” O videoklip, v ktorom sa objavila krásna tanečnica Ivana Surovcová, sa postaral stále populárnejší režisér slovenských hudobníkov Michal Nemtuda. My sme sa do novej skladby Petra Bažíka doslova zamilovali, ako ste na tom vy? :)

 

bazik

Foto: Facebook | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)