S príchodom pandémie, kedy sa všetci viac či menej museli uzavrieť vo svojich domovoch, sa akoby roztrhlo vrece s novými podcastami. Avšak najnovšie k nim počas sviatku zamilovaných pribudol jeden, ktorý si okmažite zamilujú všetky ženy, teda okrem puritánok.

Niektoré podcasty sa snažia informovať, niektoré vzdelávať, iné zas iba zabávať a spríjemňovať ľuďom bežné činnosti, ako upratovanie, varenie či sladké nič nerobenie. V tretej skupine sa medzi ženami tešil najväčšiemu úspechu podcast od známych komičiek Petry Polnišovej a Evy Kramerovej s názvom jauuu, PS: to bolelo. Baby, nazývajúce sa aj inžinierky srdca, v ňom riešia rôzne vzťahové záležitosti, okorené vtipnými príhodami, či už svojimi alebo tými, o ktoré sa s nimi podelili ich poslucháčky.

Aktuálne sa ale zdá, že by sa populárne žienky mali mať na pozore, vody podcastov sa totiž rozhodla zamiešať aj ďalšia mimoriadne obľúbená komička Nas*atá žena a jej kamoška Ivet. Dievčence svoj projekt pomenovali Divoká jazda #bezhanby a ako už ich fotografia a názov napovedajú, postupne sa budú venovať všetkému, čo sa rozoberá v babskom svete, a to bez nejakého prikrášlenia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ahojte! Spoločnosťou nastavená dokonalosť okolo nás síce nikdy nekráčala, no aj napriek tomu sa bez hanby cítime byť ženské a zdravo sebavedomé. A keďže vieme, že každý prúser a to, čo má ostať za dverami izby, sa ľahšie rieši s úsmevom na tvári, rady s vami pokecáme o nekonečných trapasoch, zlomených srdciach, hlavolamoch lásky, ale aj o všetkom, na čo ste sa doposiaľ obávali spýtať,“ babenky predstavili na Instagrame svoje spoločné „dieťa“.

Že Nas*atá žena a Ivet neklamali, sme sa už stihli presvedčiť pri počúvaní ich pilotnej časti, pri ktorej nás doslova bolela bránica. Bláznivým Slovenkám sa dokonca po pár hodinách od predstavenia svojho diela podarilo dostať do prvej päťky najpočúvanejších podcastov, pričom v kategórii zábava sa dostali až na samotný trón! Gratulujeme a držíme palce!

Podcast Divoká jazda #bezhanby si môžete vypočuť na Appple podcastoch — TU —, Spotify — TU —, Pocket Casts — TU —

divoka jazda bezhanby

Zdroj/Foto: Instagram/divokajazda, jauuu_ps_tobolelo