Atraktívna modelka Daniela Peštová má za sebou dôležitý životný miľník. Napriek tomu, že krásnu tvár a dokonalé krivky jej môžu závidieť aj dvadsiatničky, včera známa Češka dosiahla neuveriteľnú polstoročnicu. Avšak pri pohľade na jej maminu je jasné, odkiaľ vietor fúka.

14. október 1970 – v tento deň v českom kúpeľnom meste Teplice prišlo na svet dievčatko, ktoré ani netušilo, aký nádherný život plný úspechov ju čaká. Reč je o včerajšej oslávenkyni, modelke Daniele Peštovej.

Jedna z najznámejších krások od našich českých bratov uprednostnila pred vysokou školou kariéru, ktorú odštartovalo víťazstvo v jednej modelingovej súťaži a následne presťahovanie sa do Paríža. Neskôr si Daniela kufre zbalila opäť a namierila si to priamo do New Yorku, kde sa prestížne ponuky začali len tak sypať. Okrem toho, že sa objavila na titulkách slávnych magazínov, ako GQMarie ClaireCosmopolitanGlamour a ELLE, ako jednej z dvoch Češiek sa jej podarilo spolupracovať s legendárnou značkou Victoria’s Secret, pričom ich anjelikom sa stala dokonca aj na jar tohto roku.

Niet sa čomu čudovať, že polovička speváka Paľa Haberu sa parádnym ponukám môže tešiť aj vo veku, kedy si už väčšina modeliek užíva „dôchodok“. Stačí sa pozrieť na jej dievčenskú tvár a postavu, do ktorej by nikto nepovedal, že je po troch pôrodoch.

Aká matka, taká Katka

Daniela pri príležitosti svojich okrúhlych 50. narodenín zverejnila pár hrejivých slov, venovaých rodičom. ,,Mám obrovské šťastie, že mám tých najúžasnejších rodičov na svete. Bez nich by som nebola, kto som. Bez ich lásky, obetavosti a múdrosti by som nebola tam, kde dnes som. Mami, tati, ďakujem za všetko, „ top modelka napísala k niekoľkým snímkam, na ktorých ju možno vidieť práve v spoločnosti blízkych, a to aj ako bábätko, aj ako zrelú kočku. Teraz je už jasné, po kom Daniela podedila večnú mladosť – pozrite sa na jej mimoriadne atraktívnu maminu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/daniela_pestova