Incident, kedy sa mala jedna z návštevníčok v izbe pacienta Borisa Kollára sťažovať na dlhé čakanie na čaj, vrcholí. Podľa medializovaných informácií sa údajne ohradilo niekoľko sestričiek, pokladajúcich pravidelné striedanie žien v nemocnici počas núdzového stavu za nevhodné. Teraz vraj môžu dokonca prísť buď o prácu, alebo prinajmenšom o finančné odmeny!

Ako sa hovorí, každá strana má dve mince a inak tomu nie je ani v prípade návštev zraneného predsedu parlamentu, ktorý sa zotavuje po ťažkej autonehode. No kým je šéf strany Sme rodina presvedčený o tom, že opatrovanie príbuznými osobami personálu nemocnice skôr pomáha, tí majú na celú vec diametrálne odlišný názor.

Kollár na svoju obranu uviedol, že nejde len o bežné kamarátske návštevy. Multiotecko sa dohodol s pár blízkymi, ktorým najviac dôveruje, aby sa o neho chodili na striedačku starať. Vedenie nemocnice tak údajne inkriminovaných zdravotníčkam, sťažujúcim sa na neprimerané správanie návštev pacienta, pohrozilo možnou výpoveďou, prípadne stratou vianočných prémií.

Celú kauzu pozorne sleduje aj vplyvný Čech, známy ako riaditeľ najväčšieho zľavového portálu. Jedná sa o ex-priateľa speváčky Celeste Buckingham, Aleša Mlátilíka. Ten pridal na sociálnu sieť výzvu s prosbou o zistenie identity sestričiek, ktorým hrozia problémy v práci. Ponúka im relaxačný pobyt na účet firmy ako kompenzáciu za stret s aroganciou a stratu bonusov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aleš mlatilik status

Zdroj: Instagram/Ales_mlatilik | Foto: Instagram/Ales_mlatilik, Celbuckingham, Facebook/Boris Kollár