Najznámejšia slovenská influencerka sa netají tým, že za posledných desať rokov absolvovala viaceré úpravy svojho zovňajšku. Premenou prešiel aj manžel Zuzany Plačkovej, ktorý sa už niekoľko rokov pýši umelými zubami. Aktuálne má ale René Strasz menší problém.

Kráľovná instagramového neba si svoj chrup nechala upraviť ešte v roku 2015, kedy priznala, že má zirkónové zuby. O niečo neskôr krásku nasledoval jej manžel René, ktorý až do včera taktiež oslňoval okolie žiarivým úsmevom.

rene strausz

,,Chcel by som povedať alebo poradiť ľuďom, že čo máte spravené zuby, tak nejedávajte cukríky. Lebo dopadnete takto,“ povedal Rendy vo videu, pričom si zakrýval ústa rukou. Potom odlomenú jednotku ukázal i fanúšikom. Tí sa spolu s ním na nehode zabávalii rovnako ako Zuzana Plačková, ktorá svoju polovičku nazvala zúbkovou vílou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Možno si spmínate, že jedenie cukríkov sa pred dvomi rokmi vypomstilo i budúcej mamičke. ,,Viete, čo je najväčšie nešťastie, čo sa ti môže stať? Je, že si na cukríku odj***š zub! To je OK? Mohla som? Panebože,“ smiala sa vtedy na sebe Plačková.

René s vylomeným zubom

 

Zdroj/Foto: Instagram/rene.rendy, queen.plackova