Uplynulý týždeň sme boli svedkami verejných odkazov medzi Darou Rolins a Patrikom Vrbovským, ktorí v marci tohto roku ohlásili šokujúci rozchod. 8. októbra by totiž oslávili svoje nedožité výročie. Vyzerá to ale tak, že speváčka už trampoty hodila za hlavu a radšej si s radosťou užila prítomnosť tohto muža!

Po tom, ako Dara Rolins pri príležitosti 8. októbra zverejnila na Instagrame emotívne vyznanie, prišiel na rad aj Rytmus, ktorý však až tak nostalgicky na ich rozpadnutý vzťah nepozeral. Speváčke totiž v siahodlhom odkaze napísal, aby ho už s Jasminou nechala žiť ich lásku.

Od lásky by ho zjedla

Slovenská diva je silná žena a i keď ju zrejme vnútorne Rytmusove slová boleli, navonok stále rozdáva úsmevy a radosť. S jednou veľmi peknou momentkou sa podelila i s fanúšikmi na Instagrame. „Poznáte to, keď chcete niekoho samou láskou zjesť?’:)) Rovnaké pocity mám vždy, keď pracujem s týmto talentovaným chlapcom,“ vyznala sa Dara. A ktorému mužovi venovala takéto vrúcne slová?

Dara Rolins

45-ročná bohyňa by samou láskou chcela zjesť kamaráta Lukáša Kimličku, ktorý sa pred časom vyjadril, že už návrhártsvo zavesil na klinec. Venuje sa tak už len stajlingu a fotografovaniu. A práve jedno také fotenie mal aj s Darou, pričom jej fanúšikovia fotku s Lukášom okamžite zaplaavili komentármi o tom, aký by boli pekný párik. Nuž veru, seklo by im to spolu. :)

Dara Rolins

Dara RolinsZdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi