Najnovšia epizóda show ČeskoSlovensko má Talent priniesla zase raz skvelý mix rôznorodých príbehov, talentov a emócií. Okrem silných a dojímavých vystúpení sme však mali možnosť sledovať aj extra zábavné čísla, pri ktorých sa diváci pučili od smiechu. A keď sa na pódiu zjavila skupinka nadaných a fešných mládencov, v momente bolo o zábavu postarané!

O najhorúcejšie predstavenie celého sobotného večera sa postarala partia mladých parkuristov, ktorí si hovoria Urban Sense. Okrem toho, že toto výnimočné zoskupenie prinieslo do súťaže nový vietor, jedna z porotkýň pri nich nedokázala udržať svoje emócie na uzde. Konkrétne išlo o herečku Dianu Mórovú, ktorá si tento ročník úspešného programu výborne užíva, pričom známa plavovláska zvyčajne netají nadšenie, keď sa na pódiu objavia mladí a sympatickí chlapci.

urban sense talent

Príťažlivým parkuristom sa vystúpenie perfektne vydarilo, a dokonca v jednom momente prekvapili všetkých v divadle. Na pódium si totiž prizvali samotnú Dianu, ktorá sa odrazu ocitla na zemi.

Jeden z mladíkov ju požiadal, aby si ľahla a mierne rozkročila nohy smerom na neho! Populárna jojkárka sa začala hanblivo chichotať a bolo zjavné, že chlapci ju priviedli do rozpakov. V tom fešný parkurista poznamenal: „Nebojte, ja sa vám tam nebudem pozerať!“ Po tejto poznámke sa Mórová už neovládla a nahlas vykríkla: „Ale to je veľká škoda!“ V tej chvíli už prítomní išli do kolien, pretože herečka svojou prostorekosťou totálne všetkých odrovnala!

ceskoslovensko ma talent morova

Video z úspešného a zároveň zábavného vystúpenia

Zdroj: YouTube, TV JOJ | Foto: YouTube, Instagram