Tak tomu sa povie čierna ovca rodiny! Staršiu sestru Mariah Carey, ktorá ponúkala svoje služby po moteloch v New Yorku, obvinila polícia z prostitúcie. A čo na to popová diva? Svoje veľkolepé vystúpenia v Las Vegas si aj naďalej užíva plnými dúškami!

Možno ste o tom netušili, no Mariah Carey má dvoch súrodencov, brata Morgana a staršiu sestru, ktorú by však americká diva najradšej navždy zatajila. Reč je o 55-ročnej Alison, ktorá bola v nedeľu zatknutá v New Yorku za prostitúciu! Polícia ju našla v blízkosti jedného z motelov, kde ponúkala svoje služby. Alison dokonca zverejnila na podporu svojho biznisu reklamu a aby toho nebolo málo, do textu použila slová zo známej piesne Fantasy od svojej slávnej sestry. Tá sa v čase prevalenia správ o zatknutí nachádzala v Las Vegas, kde práve v týchto dňoch vystupuje. Novinky o sestre ju absolútne nezasiahli, jej sociálne siete neprestala ani na chvíľu zapĺňať šteklivými fotografiami z luxusného hotela.

 

Mariah so svojou staršou sestrou prerušila akýkoľvek kontakt ešte v roku 1991. Aj napriek snahe, či už zo strany svojho brata alebo samotnej Alison, sa speváčka nedala obmäkčiť. Alison sa v minulom roku pokúsila odoslať cez médiá odkaz plný prosieb o pomoc, určený Mariah. Jej sestra je totiž HIV pozitívna a práve v tom období potrebovala finančne náročný lekársky zákrok. So speváčkou, ktorej majetok sa odhaduje na neuveriteľných 520 miliónov dolárov, to ani nepohlo.

Last looks before showtime 🎤🎤🎤

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

 

Glam moments 😘 @kristoferbuckle @daniellepriano

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Foto: Instagram, fullhdpictures.com | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.