O Lucii, ktorá aktuálne hviezdi v markizáckej šou Svadba na prvý pohľad, je už známe, že nie je žiadne neviniatko. V minulosti sa totiž zúčastnila známeho péčkového kástingu, pričom jej video, určené dospelým, je dodnes prístupné na internete. To však nie je jediná vec, ktorá šokovala kráskinho manžela Ivana.

Napriek tomu, že je Lucia veľmi sympatická a pekná mladá žena, má za sebou zážitky, za ktoré si od svojho manžela Ivana pochvalu a obdiv rozhodne nevyslúžila. 39-ročný podnikateľ totiž musel spracovať nielen po*no video a celkovo manželkinu pikantnú minulosť, ale aj ďalšiu veľmi nepríjemnú skutočnosť – Lucka bola kedysi ťažko závislá na drogách, čo ju priviedlo až na protidrogové liečenie.

„To video bola najväčšia chyba v mojom živote, ktorú by som chcela úplne vymazať, ale, samozrejme, to bolo podmienené aj tým, že som mala problémy s drogami. Chcela som si aj ublížiť, lebo som to psychicky nevedela zniesť,“ informuje Čas.sk. Ivan sa o Luciiných životných kiksoch dozvedel v prítomnosti jej rodičov. ,,Zatiaľ to nejako zvládam, ale mám strach, čo ešte príde.“ 

ivan svadba na prvy pohlad

Mladomanžel z odhalených právd o svojej vyvolenej, pochopiteľne, nadšený nebol. Rovnako nešťastné pocity ale zažívala aj Lucia, ktorej sa na Ivanovu reakciu prizeralo veľmi zle „Ivan sa hodil na zem a nešťastne povedal, že, čo ste mi to, preboha, našli!‘ Mňa to dosť zabolelo, pretože ja som mu hovorila, že som nemala jednoduchú minulosť a chcela som mu to povedať a byť voči nemu fér, aby sa to nedozvedel z iných strán,“ bez okolkov priznala tridsiatnička, ktorú v ten moment neobišli ani slzy.

To, či sa fešák s Luciinou minulosťou bude vedieť vyrovnať, zrejme ukáže až čas. Dôležité je, že flintu do žita určite nehádže. „Neviem, čo bude ďalej, budeme spolu, pôjdeme ďalej, skúsime to. Bolo to šokujúce, ale chcem ísť ďalej, len som to potreboval stráviť,“ uzavrel novopečený ženích.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, re*tube.com,