RTVS včera odvysielala prvú časť programu Pečie celé Slovensko, ktorý odsunul na sobotný večer očkovaciu lotériu Byť zdravý je výhra. V kulinárskej šou predviedol svoje zručnosti aj mladý fešák Štefan Stanik – ak by dámam z poroty ukázal i to, čím sa kochajú jeho sledovateľky na Instagrame, možno by ho pustili do ďalšieho kola. Žiaľ, nestalo sa tak.

Niet žiadnych pochýb o tom, že sa 27-ročný športovec zvŕta v kuchyni ako kráľ a mnoho žien by určite uvítalo, keby malo doma muža, ktorý by s radosťou vypekal také dobroty ako Števko. Z 12-tich cukrárov však vlasatý Trenčan porotkyne Jozefínu a Petru zaujal svojimi dielami, ako farebná bábovka či rovnako farebná rodinná torta, bohužiaľ, najmenej.

Šikovný strojár nemusí mať z prehry hlavu v smútku. Doma môže naďalej s radosťou tvoriť a o vlastnoručne vyrobené maškrty sa deliť s priaznivcami na sociálnej sieti. Im navyše sem-tam ponúkne nielen pohľad na sladké pokrmy, ale aj svoje chrumkavé telo. Keby ho mladík ukázal aj hodnotiacim odborníčkam, možno by v šou ešte zotrval. 😁

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: RTVS, Instagram/stevo_stanik, pecieceleslovensko_rtvs