Kým sa dnes mnohí prebúdzajú do daždivého rána, v niektorých lokalitách nie je po padajúcich kvapkách ani chýru, ani slychu. Aké bude počasie počas víkendu a aké teploty dnes môžete očakávať?

Povedzme si úprimne, čo môže byť tak dokonalé ako prebúdzanie sa v perinách počas sobotného rána? Ak ste mali to šťastie a v noci vám spŕchlo, vzduch vo vašej izbe musí byť priam závideniahodný. Stále však neviete, čo s načatým víkendom? Poradíme vám!

Aké bude počasie?

V prípade, že ste si na sobotu plánovali grilovačku či umývanie okien, spomaľte tempo, upečte koláč a pozrite si program v televízií. Počas dňa by malo byť na celom území prevažne oblačno, najmä na strednom Slovensku daždivo. Podľa predpokladov začne popoludní oblačnosť ustupovať, denná teplota dosiahne 23 až 28 stupňov. Ak už nič iné, stále si môžete užiť jeden príjemný deň ničnerobenia bez toho, aby ste sa museli vyhovárať, prečo sa vám nechce ísť von! :)

Koho meniny dnes môžete osláviť?

Jozefína, Nehoslav, Jozefa

Citát dňa:

Miluješ pretože miluješ. Pre lásku niet dôvodu. – Saint Antoine De Exupéry

Zdroj: SHMU

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)