Dvorný kaderník slovenských celebrít a hviezda reality šou Celebrity Camp zmizol z obrazoviek komerčných televízií síce už dávnejšie, no na sociálnych sieťach ho i tak sleduje takmer 80 tisíc ľudí. A hoci Paviel Bendler, predtým Rochnyak, je súčasťou scény dlhodobo, ešte stále sa nájdu neprajníci, ktorí naňho sypú jednu urážku za druhou. 

Ku kontroverznému kaderníkovi len pred pár dňami zavítala modelka Silvia Kucherenko, a to v rámci natáčania relácie Svet podľa Kucherenko. O svojom stretnutí dali, samozrejme, obaja vedieť aj na sociálnych sieťach, kde sa opäť našiel vulgárny komentár. ,,Fuj, buzerant poj*baný,“ napísal neznámy, ktorému odpovedala spomínaná blondínka.

,,To vážne sa ešte v dnešnej dobe nájde niekto, kto má potrebu takto komentovať? A musím ťa opraviť. Je to skvelý človek s dobrým srdcom,“ zastala si kamaráta Silvia. Žiaľ, podľa Pavielovej reakcie v instastories to vyzerá tak, že sa s kritikou a vulgarizmami na svoju adresu stretáva často aj v správach.

,,Zbytočne mi posielate negatívne správy, ak ste chceli vyvolať moju reakciu, tak vaša snaha bola márnotratná,“ s pokojom napísal na Instagram Bendler. ,,Ani túto reakciu si nezaslúžite, ale musel som tak všeobecne pre info,“ pokračuje známy mladík.

Celú negativitu okolia sa za tie roky naučil populárny homose*uál brať s nadhľadom. ,,Vedel by som vám poriadne vynadať, ale nestojí to za to,“ dodal na záver, čím kritikom poslal jasný odkaz. Ich názor ho nezaujíma.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/paviel_bendler, canva.com