Herec z Novej scény Patrik Vyskočil je momentálne jednou z hviezd šou Tvoja tvár znie povedome. 24-ročný sympaťák v rozhovore prezradil viacero pikošiek zo svojho súkromia a napokon sa odhodlal aj k stručnému vyjadreniu, ako je to medzi ním a jeho kolegyňou Mirkou Partlovou!

Patrik Vyskočil je divadelný herec známy z Novej scény. Pred časom však prijal pozvanie na kasting do šou Tvoja tvár znie povedome a momentálne je jednou z hviezd tohto zábavného a divácky veľmi obľúbeného programu. V rozhovore pre denník Nový Čas Vyskočil priznal, že doteraz sa s extrémnou popularitou nestretol a vyhovovalo mu, že ľudia mimo divadla ho nepoznajú. Tvoja tvár znie povedome je však megaprojekt, ktorý tento stav zaručene zmení a Patrik sa musí pripraviť na nárast svojej popularity. 31-ročný herec s tým podľa vlastných slov nemá žiadny problém. Priznal však, že nakrúcanie tejto šou je skutočne časovo náročné, a to najmä z dävodu, že nacvičovanie a skúšky musí skĺbiť so svojím nabitým programom v divadle Nová scéna.

patrik vyskočil mirka partlová

Patrik nechal v rozhovore fanúšikov nahliadnuť aj do svojho detstva, ktoré strávil v Tlmačoch a neskôr v dedinke Rybník. Hoci otec z neho chcel mať futbalistu, Patrika to ťahalo vždy skôr k herectvu a v štrnástich rokoch sa preto prihlásil na konzervatórium v Bratislave.

Sympatický divadelný herec bol už viackrát mediálne spájaný so svojou kolegyňou a rovesníčkou Mirkou Partlovou, pričom sa šuškalo, že túto dvojicu spája aj niečo viac ako len priateľstvo. Patrik odmietol na túto tému diskutovať s odôvodnením, že si chce strážiť svoje súkromie. Na margo Partlovej povedal len toľko, že si pomáhajú ako kolegovia nielen v divadle, ale aj v markizáckej šou. Nezabudol však dodať, že táto veta platí všeobecne o všetkých účastníkoch šou Tvoja tvár znie povedome.

patrik vyskočil mirka partlová

Vyskočilove opätovné odmietnutie na vyjadrenie sa k jeho (či už priateľskému alebo partnerskému) vzťahu s Mirkou Partlovou, však len znovu podnecuje šírenie klebiet. Nuž, ako to medzi hercami naozaj je, vedia len oni dvaja, ale v komentároch na sociálnych sieťach sa rozširuje názor, že kto mlčí, ten svedčí. :)

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook.com, Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)