Pred show “Tvoja Tvár Znie Povedome” Patrika Vyskočila poznali len skalní fanúšikovia, ktorí si sympatického herca odchytili v divadle alebo pri natáčaní menej známeho televízneho seriálu. Po včerajšom vystúpení však opäť dokázal, že na to má, a že dokáže vyvolať príjemný “brnivý” pocit v dolných partiách ktorejkoľvek ženy. 

Stvárniť Adama Levina z pop-rockovej kapely Maroon 5 nebola az taká výzva, čo sa týka vizuálnej premeny. Patrik troška vypumpoval svaly, vyzliekol tričko a ukázal “potetované” spotené telo. Na to sa chytí každá ženská, čo si budeme klamať. Oveľa viac prekvapil svojím hlasovým rozsahom a priblížením sa k dokonalému Adamovmu falzetu.

 

 

K hlasu podobnému americkému spevákovi, s pekáčom buchiet a s pohybmi hodnými vystúpenia v Las Vegas to herec poriadne roztočil a nenechal “suchú” ani jednu diváčku v publiku či pri doma pri obrazovkách. Budúci týždeň sa bude musieť popasovať s prevtelením do legendy speváka menom Steve Tyler a my sme zvedavé, čo všetko má pre nás tento talentovaný chlap nachystané.

 

 

Foto: Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)