Česká plavovláska sa aktívne venuje pohybu a športom. Len pred pár dňami si vyšla na jeden tenisový set spolu so sestrou, o čom dala Patrície Pagáčová vedieť fotografiou na svojom instagramovom profile. Komentáre k spomínanej fotke sa ale rôznia. Kým jedni tvrdia, že baby sú bez pochýb dvojičky, druhí nevedia nájsť ani štipku podoby. 

Nie je žiadnym tajomstvom, že česká herečka Patrície Pagáčová mala pred rokmi zopár kíl navyše. Zbavila sa ich vďaka pohybu, na ktorý dnes nedá dopustiť. S úsmevom na tvári sa tak venuje rôznym športovým aktivitám, čím sa stále udržiava vo fit forme.

Kráska zo západnej strany našich hraníc si aktuálne užíva voľné dni, počas ktorých sa vybrala spoločne so svojou sestrou na kurt, kde si zahrali tenis. Následne si kočky spravili na pamiatku aj fotku, ktorou sa pochválili na Instagrame. Okrem komplimentov a zopár výziev na letnú olympiádu sa ale vyskytli komentáre, ktoré toto tenisové duo začali porovnávať, čo sa výzoru týka. ,,Skoro si nie ste podobné,” napísala jedna zo sledujúcich, zatiaľčo sa pod snímkou sestier objavil i presne opačný pohľad na dve blondínky: ,,Vy ste dvojčata?” 

A čo si myslíte vy? Našli ste na týchto sympatických dámach genetickú zhodu?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/patricie.pagacova/superstarcs