Patricia Crawford celú jednu noc bojovala s neskutočnými bolesťami brucha. Avšak príčinu hľadala v jedle – myslela si totiž, že sa zrejme niečím priotrávila. Ťažkosti utrápenej ženy mali ale korene úplne niekde inde!

Po tom, ako Patricia skončila s veľkými kŕčmi v bruchu na toalete, domnievala sa, že skonzumovala nejakú pokazenú potravinu, ktorá jej nesadla. V živote by jej ani nenapadlo, že za silnými bolesťami stojí tehotenstvo.

Mladá Američanka vraj vôbec nevedela, že pod srdcom nosí dieťa. So skutočnosťou, že v nej rastie malý človičik, sa zoznámila až v danú noc. ,,Keď som bola na WC, vyšlo zo mňa dieťa. Hneď mi napadlo, čo budeme teraz robiť?” Patricia sa o informáciu podelila so spravodajským kanálom News 12.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže nečakaný pôrod prišiel presne rok po smrti Patriciinho otca, jej synček dostal meno práve po ňom William James. Následne šokovaná žena spolu s manželom priznali, že hoci o situácii vôbec netušili a nemali tak pre bábo pripravené žiadne veci, sú šťastní, že je dieťatko zdravé a robí im radosť.

Zdroj: .thesun.co.uk | Foto: Facebook/Patricia Crawford

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.