Slovenský šoubiznis je plný nádherných žien, ktoré sa o seba denne starajú, aby vyzerali čo najmladšie a najkrajšie. Bývalá partnerka futbalistu Roba Vitteka a speváčka Dara Rolins stoja priam na vrchole zoznamu najatraktívnejších tunajších dám. Napriek tomu je ale niečo, čo Paťa Darinke závidí.

Patrícia Vitteková oslávila minulý rok okrúhlu 40-tku, avšak vyzerá minimálne o desať rokov mladšie. Ani jej tip top postavička nenasvedčuje tomu, žeby mala za sebou dva pôrody. Známa brunetka je však očividne typická žena, ktorá si na sebe vždy nájde niečo, s čím nebude spokojná.

Na čom by v blízkej budúcnosti chcela populárna Slovenka zapracovať, verejne napísala po tom, ako na Instagrame zbadala fotku speváčky Dary Rolins. ,,Asi som sa konečne po rokoch hecla a rozhodla sa, že ťa dobehnem. Prečo? No lebo sa k…a už na to neviem iba pozerať, závidieť a slintať,” priznala Paťa pri zábere s vysmiatou blondínkou, na ktorom sa do popredia tlačí jej povestný pekáčik na bruchu. Nuž ale povedzme si otvorene, kto toto bruško vymakanej dive nezávidí. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi, patriciavittek_official