Patrícia Vittek zreje ako víno! Slovenská kráska je čím ďalej tým krajšia, pričom v poslednom období na fotkách doslova žiari. Za jej spokojným a šťastným výrazom tváre má však určite prsty jej nová láska. Ide totiž o poriadny kus se*y chlapa!

Po tom, ako sa Patrícia Vittek po deviatich rokoch manželstva rozišla s 37-ročným futbalistom Robom Vittekom, jej srdce zaplavila láska k o osem rokov mladšiemu hercovi a režisérovi Michalovi Nemtudovi. Ani s ním jej to však nevyšlo. Vyzerá to ale tak, že kráska našla konečne šťastie, a to po boku ďalšieho zajka.

Atraktívna mamina dvoch dcér dlhšiu dobu pridávala záhadné zamilované príspevky, podľa ktorých bolo jasné, že ju opäť zasiahol Amorov šíp. Kým ešte donedávna však identitu pána božského Patrícia tajila, dnes ho už hrdo ukazuje svetu.

Srdce známej podnikateľky si získal poriadne fešný Tomáš Repka, ktorý by mal mať podľa dostupných informácií 27 rokov. Tomu, že je Paťa na zajačikov sa ale vôbec nemožno čudovať, keďže vo svojich 39-tich rokoch vyzerá aj ona sama o 15 rokov mladšie. A pri Tomášovi pôvabná Slovenka doslova žiari! I keď povedzme si pravdu, vy by ste pri takom chlapovi nežiarili? :-D

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Patricia Vittek

Zdroj/Foto: Instagram/patriciavittekofficial, tomas_repka