V známom slovenskom lyžiarskom stredisku vypukla veľká pátracia akcia po žene, ktorá stratila jednu z najdôležitejších vecí vo svojom živote. Pátranie sa napokon rozšírilo po celom Slovensku a majiteľku zapatrošeného predmetu sa podarilo nájsť!

Žena, ktorá trávila voľné chvíle v lyžiarskom stredisku Roháče Spálená, tu stratila zrejme najdôležitejšiu vec, akú na sebe mala, a tou je svadobná obrúčka. Nepozorná manželka si ju nechala aj počas šantenia na slovenskom svahu, čo sa jej stalo osudným. Veľké šťastie, že sa obrúčku podarilo v stredisku nájsť. S pátraním pomáhala aj obec Zuberec, ktorá na svojej facebookovej stránke zverejnila nasledujúci odkaz: ,,Našla sa obrúčka na svahu. Stratila ju manželka nejakého Petra s dátumom svadby 3.10.2015. Majiteľka si ju môže vyzdvihnúť v lyžiarskej škole v stredisku Roháče Spálená.“

Odkaz začali okamžite zdieľať stovky ľudí, vdaka čomu sa k nemu dostala aj jeho majiteľka, ktorá sa verejne poďakovala i prostredníctvom sociálnej siete. ,,Veľmi pekne sa chcem podakovať nálezcovi mojej svadobnej obrúčky, inštruktorovi lyžovania v škole materski Roháče Martinovi Ballekovi, už som ani nedúfala, že ju ešte uvidím, ale ako vidím, dobrí ľudia ešte existujú. Ešte raz mu veľmi pekne ďakujem,” vyznala sa šťastná žena.

Zdroj | Foto: FB/Zuberec/Roháče Spálená

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.