Motýle v bruchu, vzrušenie z nepoznaného a žiadne vedomosti o jeho nedostatkoch. Pri prvom rande sa každá žena snaží vyzerať dokonale, pôsobiť distingvovane, no zväčša sa príliš kontroluje. Dôležité je, aby ste ostali za každých okolností prirodzené a boli vždy samé sebou. Čo si na vás všíma muž na prvom rande a na aké chyby by ste si mali dávať pozor?

 

Neskorý príchod

Ešte ste sa ani nestretli a už ste si u neho zaslúžili prvý ,,čierny bod”. Inšpirovať sa americkými romantickými filmami v oblasti outfitu je výborná voľba, avšak na neskoré príchody na schôdzky okamžite zabudnite. Ak ste sa dohodli na určitom čase a vy prídete presne, neznamená to, že budete v jeho očiach pôsobiť nedočkavo, naopak, šplhnete si! Nebude vás totiž pokladať za ženskú, ktorá trávi hodiny pred zrkadlom a na ktorú by musel v budúcnosti čakať aj on sám. Meškanie 5 – 10 minút vám odpustí, no nenechajte ho, aby si myslel, že neviete splniť to, čo ste sľúbili. A nezabúdajte- presnosť je výsada kráľov. :)

Vzhľad

Chcete vyzerať čo najdokonalejšie, no nechtiac to preženiete? Dávajte si pozor a neprezentujte mu na tvári celú zbierku vašich líčidiel! Muži majú radšej prirodzené ženy s jemnou vrstvou make-upu a odpudzujú ich dámy, ktoré pôsobia ako z reklamy na výraznú kozmetiku. Nemusíte to preháňať hrubou vrstvou omietky, čiernymi tieňmi či červeným rúžom s fialovou kontúrkou. Stavte na prirodzenosť.

2

Vtipy

Snažíte sa mu zapáčiť a smejete sa na každom vtipe, ktorý povie, aj keď vôbec netušíte, o čom ten chlap hovorí? Robíte presne to, na čom vás chce muž nachytať! Ak sa vám nezdá byť niečo vtipné, nesmejte sa. Je skutočne neprirodzené, aby ste sa šli popukať od rehotu na každej veci, ktorú povie.

Vaši ex

Aj na prvom rande existujú témy, ktoré by mali ostať tabu. Medzi ne patrí aj rozhovor o vašich exfrajeroch, ktorí ho absolútne nezaujímajú Spomínať na príjemné či nepríjemné chvíle nie je práve najlepšie rozhodnutie. Ibaže by ste ho chceli zaručene odplašiť.

Platenie

Platenie, jedna z najtrápnejších situácií celého rande. V čase, kedy sú ženy emancipované a samostatné, muži mnohokrát nevedia, či si vôbec môžu dovoliť zaplatiť celý účet, aby svoju spoločníčku neurazili. Na druhej strane, keď príde k plateniu, nejedna z nás je v neistote. Zaplatí? Nezaplatí? Či už ste si z ponuky vybrali tú najlacnejšiu položku alebo práve naopak, najdrahšiu, vždy sa ponúknite, že si svoje jedlo zaplatíte sama. Gentleman vás však nikdy platiť nenechá.

Foto: Pexels

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)