Nie každá žena dokáže v živote nájsť toho pravého muža. Zo začiatku vzťahu to možno vyzerá nádejne, no po pár mesiacoch príde koniec. Je však dosť pravdepodobné, že dámy, ktoré nemajú šťastie v láske, jednoducho majú v povahe niečo, čo muži priam neznášajú. 

Aj muži sú pri výbere svojej partnerky čoraz viac vyberaví. Ak už chlap chodí so ženou dlhšie, samozrejme, že sa spoznávajú viac a viac a je teda viac než isté, že skôr či neskôr začne vnímať i jej negatívne vlastnosti. Sú však typy žien, ktoré muži neznesú a negatívne vlastnosti absolútne prevalcujú tie dobré. Aký typ žien muži neznášajú?

Kráľovná negativizmu

Žena, ktorá sa sťažuje na všetko, na všetkých a všade, kde sa objaví, muža len odradí. Pozitívny prístup k životu nikdy nezaškodí. Ak sa budete každý deň sťažovať na kolegov, na prácu, na rady v obchode, či dokonca na partnera, za chvíľu mu už pretečie pohár trpezlivosti a on si uvedomí, že úsmev na vašej tvári videl naposledy pred rokom. No povedzte, vy by ste chceli byť s takým človekom?

Večná párty žena

Samozrejme, ísť sa občas zabaviť von či dať si pohárik vína s kamarátkami ešte nikoho nezabilo. No ak vám už ťahá na tridsať a vy sa dokáže „spustiť” viac ako chalani z jeho partie, asi nebude všetko v poriadku. Opité ženy s cigaretou v ruke, ktorých slovník tiež nie je najvyberanejší, sú len na pobavenie. No ako matku jeho detí vás rozhodne nevidí.

Žena posadnutá jedlom

Žena, ktorá ráta každý gram jedla, rieši neustále iba svoju váhu a vzdychá nad tým, že potrebuje schudnúť, nie je pre muža to pravé orechové. Najmä ak sa jej diéty začínajú týkať aj jeho a ona mu nedovolí jesť nič nezdravé. Preto ak aj diétujete, nezabudnite dať svojmu mužovi do brucha niečo poriadne! Veď láska predsa ide cez žalúdok!

Barbina

Ide o typ ženy, ktorá si zakladá iba na svojom výzore. Má umelé nechty, vlasy, bez mejkapu nevychádza ani z bytu do pivnice, riadi sa najnovšími trendami a celú svoju výplatu minie na oblečenie a kozmetiku. Volný čas trávi v nákupnom centre s kamarátkami alebo na kávičke. Takáto žena na neho pôsobí skôr dojmom, že mu nedokáže ponúknuť viac než svoj umelý výzor.

Karieristky a príliš sebavedomé ženy

Už ste niekedy počuli, že by mali muži radi svoje šéfky? Žena, ktorá je nad ním a zarába viac ako on ho len vyplaší. Muži sa potrebujú cítiť nadradení, a preto tie, ktoré sú sebestačné, žijú iba pre prácu a dokážu si dokonca aj samé opraviť auto, im skôr naháňajú strach. Ak odsúvate na druhú koľaj aj založenie rodiny, kým on túži po dieťati, je čas sa zamyslieť či vám to za to stojí.

Foto: giphy.com, gratisography.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)