Áno, nežnejšie pohlavie miluje ,,zlých chlapcov”. Obetavá a tvrdohlavá ženská duša verí, že aj to najväčšie zlo na svete premení jej láska na ružový háj. Nepochybujeme, že dokážeme zmeniť svet, no často táto snaha končí mokrým vankúšom a vodopádom sĺz. Pokiaľ sme mladé a naivné, veríme v naše nadprirodzené schopnosti, ktoré nám do vienka dala dobrá sudička. Ako však roky bežia, túžime po láske a oddanosti, nehe a objatí. Nenechajte sa však ovplyvniť tikotom biologických hodín a zostaňte verná vlastnému pudu sebazáchovy a šťastiu. S prepáčením, na tieto INDIVIDUÁ sa jednoducho vyprdnite!!!

 

Egocentrický, sebaláskou trpiaci objekt

Nech sa roztrháte aj na milión dielikov, ktoré mu budú skákať okolo zadku, nikdy to neocení. Jediné, čo si tento „muž“ dokáže vážiť, je jeho vlastný dokonalý vzhľad, obdiv cudzích žien a závisť kamarátov. Áno, v spoločnosti bude neprehliadnuteľný, neodolateľný a všetky tie kačičky okolo toho. Okrem toho, že vedľa seba budete mať partnera, ktorý túži po obdive viac ako po vás, bude to zároveň jeden z vašich klincov do rakvičky. Vždy mu totiž bude záležať iba na tom, aby všade urobil dokonalý dojem.

Tak lenivý, že onedlho budete namiesto neho aj dýchať

Neporiadok v domácnosti, špinavé riady, rozhádzané ponožky, časté striedanie zamestnania a hlavne milión výhovoriek prečo niečo neurobiť. Môžete sa ho snažiť vytrhnúť z jeho vlastnej nirvány, no jeho povaha ostane. Tohto flegmatika najviac uspokojí ničnerobenie. Vždy si nájde cestu, ako od povinností vykľučkovať. Časom sa môže stať, že bude lenivý plniť si aj svoje ,,intímne povinnosti”. Takže pokiaľ tohto lenivca vlastníte, rýchlo ho spakujte a radšej si kúpte výkonný vibrátor. Bude s ním menej starostí a viac pôžitku.

Mamičkin maznáčik alebo „moja mamka to robí inak“

Gratulujeme, chytili ste zlatú rybku z kalného rybníka. Čokoľvek urobíte, jeho maminka to robí lepšie. Ak sa napriek tomu snažíte, super. Máte danosti slúžky a otrokyne, ktorá miluje vlastné poníženie. Zaraďte do svojho života starostlivosť o jeho pohodlie a kritiku. Zle poskladaná košeľa, nesprávne ochutené jedlo, dôvodov na kritiku sa nájde milión. Prečo by si mal umyť riad, keď riad umývala mamka?

Alkohol a kamaráti, vážny dôvod, prečo s vami nestráviť večer

Konkrétne práve toto je prípad, ktorému je potrebné sa vyhnúť v akomkoľvek veku. Otestované na vlastnej koži, bohužiaľ. Muž, čo dá zakaždým prednosť alkoholickým orgiám a kamarátom, rozhodne nie je výhra do budúcnosti. Len si predstavte nádhernú scénku. Streda večer, byt uprataný, deti konečne spia a váš partner nie a nie prísť domov. Bojíte sa či sa mu niečo nestalo. Telefón neberie. O druhej v noci sa k vám prirúti ožratá kreatúra, pripomínajúca vášho muža. Nech sa klamete akýmikoľvek rozprávkami o jeho dobrej duši, alkohol je metla ľudstva a ak jeho výpadky nie sú sporadického charakteru, berte nohy na ramená a utekajte kade ľahšie. Zahlaďte stopy, zmeňte identitu, čokoľvek, len aby sa vo vašom živote už viac neobjavil.

Slinka sem, slinka tam

Poznáte ten pocit, keď sa snažíte upraviť a byť pre svojho partnera príťažlivá? Konečne ste so svojim vzhľadom spokojná, usmejete sa na seba do zrkadla a bežíte naproti svojej láske. Miesto komplimentu však hľadáte v kabelke kapesník, aby ste mu utreli stekajúcu slinku z kútika úst zakaždým, keď okolo prejde iná žena. Jasné, oči máme na to, aby sme sa pozerali. Mužskej populácii sa toleruje viac, ak sa poobzerajú po krásnych ženách, no všetko má svoje hranice. Ak začínate pociťovať menejcennosť alebo si zrazu pripadáte škaredá, prichádza do úvahy patová situácia. Zvrtnite sa na svojej krásnej nožičke a toto uslintané stvorenie nechajte veľkoryso inej. Postupne by ste začali svoju hlavičku trápiť úvahami, prečo je vlastne s vami ak sa mu nepáčite. Zachovajte si svoje sebavedomie a bežte ďalej, verte, že na svete je dosť mužov, ktorí budú mať 99 % času a oči len pre vás.

Máte vlastnú skúsenosť s exotom, ktorému by ste sa už nikdy neoddali?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.