Láska nie je slepá a je jasné, že dobré srdce nie je jediná vec, ktorá zaváži pri výbere vhodného partnera. Existuje veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú, pre koho sa rozhodneme (či už na daný okamih alebo na celý život). Každá žena sa snaží nájsť niekoho „primeraného“ či už vekovo, intelektuálne, názorovo, ale pri výške partnerov táto podobnosť často krát neplatí.

Mnohé ženy preferujú vo vzťahoch vyšších mužov. Zdajú sa im viac atraktívni, stavanie sa na špičky pri bozkávaní pôsobí romanticky a je extrémne pohodlné mať niekoho, kto dočiahne na hornú poličku v komore. Avšak rozdiel vo výške medzi partnermi sa nezaobíde ani bez komplikácií.

Pozná to veľa párov – komické spoločné fotografie, očný kontakt takmer nemožný a pri zmienke o styku v sprche sa len smutne usmievate. Ó áno, intímny život je jednou z vecí, na ktorú sa vaši netaktní priatelia pýtajú neustále: „A funguje to?“ Odpoveď je ale jednoznačná: „Áno, funguje.“

Je pravda, že veľký výškový rozdiel môže spôsobiť menšie logistické problémy hlavne na posteľnej scéne. Našťastie však existuje veľa spôsobov, ako tento problém vyriešiť bez toho, aby ste si museli hľadať nového partnera.

1. „Na stojáka“ na schodoch

Ak ste jedna z tých, ktoré musia stáť na schode (alebo dvoch?), aby boli zarovno s ostatnými, berte to ako možnosť. Schody sú predsa len stabilnejšie ako stolík z Ikey, ktorý váš partner zmontoval aj bez použitia všetkých skrutiek v balíčku.

2. Podložka na intímne hry

Klasického misionára dokážete oživiť použitím erotickej podložky. Takáto hračka dokáže zázraky – viac nakloní vaše boky a zabezpečí hlbšie vniknutie. Keďže má tvar klinu, dokáže veľmi dobre poslúžiť aj pri polohe zozadu.

3. Investujte do erotickej hojdačky

Ak chcete posunúť posteľné hrátky na novú úroveň, určite zvážte kúpu erotickej hojdačky. Hojdačky sú plne výškovo nastaviteľné a zavesiť ich môžete takmer kamkoľvek, pričom nehrozia otlačené kolená ani padanie na zem.

4. Okraj postele ako pomôcka

Ľahnite si na brucho na kraji postele, zatiaľ čo váš partner bude kľačať vedľa nej, čím sa vaše výškové rozdiely stanú zanedbateľné. A pokiaľ plánuje viac ako rýchlovku, zavďačíte sa mu vankúšom pod kolená.

5. Lyžičky

Nie, nejedná sa o nijakú zvrátenú úchylku zahŕňajúcu kuchynské náradie, ide o polohu, pri ktorej obaja ležíte na rovnakom boku, vy vpredu, on za vami. Táto poloha (keďže nie je vodorovná) je ideálne pre páry s veľkým výškovým rozdielom. Okrem toho, jeho ruky môžu zatiaľ preskúmavať hocijakú časť vášho tela.

Často platí, že jednoduché znamená nudné. Preto berte výškový rozdiel ako zložitejšiu, ale o to zábavnejšiu výzvu a možnosť skúšať niečo nové a oživiť tak váš intímny život. Okrem toho, kreativita sa cení vždy. Aj keď niekedy pramení z toho, že nemáte na výber… :)

Zdroj: Cosmopolitan