Máte o sebe niekedy pochybnosti? Napadlo vám už, že to vlastne v posteli príliš neviete? Áno, môže to byť pravda, ale nemáte sa čoho obávať. Všetko sa dá predsa naučiť.

Každá žena a každý chlap sú zo začiatku v posteli nemehlá a na tom vlastne nie je nič zlé. Problémom to začína byť až vtedy, keď sa s vami táto neschopnosť vlečie dlhší čas a vy nie ste schopné sa čomukoľvek priučiť. Práve preto si rozoberieme päť najväčších ničiteľov se*u.

Schránka 02

Vždy musí začínať muž:

Iste, chlapi radi dobíjajú ženy, no rovnako majú radi veci pod kontrolou. Pokiaľ je ale iniciovanie každého jedného styku len na nás, začne to byť poriadne otravné. Prvé, čo mužovi napadne je, že vlastne o se* ani nemáte záujem, nuž, a keď nemáte záujem vy…

Se* z milosti/ za odmenu:

Jasné, se* za odmenu je niekedy celkom zábavná záležitosť. Popravde, nie je to ani najhoršia motivácia, ale pozor! Pokiaľ sa budete tváriť, že se* je pre vás nutné zlo a necháte chlapa, aby sa vám oň prosil, vzťah vám určite dlho nevydrží.

Diktátorky/ dominy:

Opäť tak trochu kontroverzná záležitosť. Mať v posteli dominantnú ženu je čas od času výborná zábava. Inštrukcie o tom, čo sa vám páči a výkriky typu ,,už budem“ sú 100 % silným afrodiziakom, ale bacha! Ak budete chlapa v posteli (vlastne aj mimo nej) buzerovať či mu dokonca nadávať, veľmi rýchlo sa na vás vykašle.

Žiadne novinky:

Hovorí sa, že zvyk je železná košeľa. Je pochopiteľné, že si časom nájdete veci, ktoré sa vám jednoducho páčia a spoľahlivo vás privedú k orgazmu. To všetko je v poriadku, avšak nezabúdajte na to, že nie je nič horšie, ako chytiť v posteli ponorkovú chorobu. Nebráňte sa vyskúšať aj niečo nové!

Chi, chi – to ma šteklí:

Sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo. Osobne nemám nič ani proti zábave v posteli, ale baby. Pokiaľ sa mienite rehotať od začiatku do konca, nemá vôbec zmysel s niečim takým, začínať…

Zdroj/Foto: telegraph.co.uk, news.discovery.com