To, že sú blondíny neustále ,,IN” a všetky ženy si hľadajú iba svalovcov, už dávno nie je pravda. Ktoré mýty kolujú v spoločnosti, no už dávno nie sú pravdivé?

 

1. Ženy milujú varenie a pečenie

To, že by ženy vo všeobecnosti milovali tieto dve činnosti, je len predpokladaným mýtusom. Aj keď sa mnohé z vás v kuchyni nezastavia celé dni, ide len o zvyk z minulosti, kedy bolo zaužívaným pravidlom, že žena sa má postarať o muža a variť mu teplé večere. Jeden z výskumov potvrdil, že medzi mužmi je rovnaké percento tých, ktorí milujú varenie a pečenie rovnako ako ženy.

2. Ženy chcú svalovcov a vysokých chlapov

Tak ako sa obzrie muž za dobre vyzerajúcou slečnou, ktorá kráča po ulici, tak dokáže opantať aj ženskú myseľ chlap s vypracovaným telom. V praxi sa však zväčša osvedčilo, že dámy napriek chuti na vyšportované ,,mäsko” radšej zvolia bucľatejšie typy. Dôvod je jasný: svalnatí a vysokí muži hľadajú skôr krátkodobý se*uálny románik a zábavku.

3. Muži majú radšej blondínky

Éra, kedy chcela byť každá predstaviteľka nežnejšieho pohlavia blondínkou, je už nenávratne za nami. Mužov okrem vlasov zaujíma viac to, čo máte v hlave a ako sa s nimi dokážete porozprávať. Prirodzená inteligencia, šarm a dôvtip sú totiž omnoho príťažlivejšie ako nudná blondínka.

4. Ženy nemajú rady filmy pre dospelých

Keď sa ľudia zamyslia nad pojmom ,,filmy pre dospelých”, mnohí si s ním okamžite spoja mužské pohlavie a činnosť s tým spojenú. Takmer zanedbateľné percento z vás si predstaví ako prvú ženu, ktorá ho sleduje. Francúzsky výskum z roku 2015 zistil, že ženy dokonca v tabuľke preskočili pri sledovaní erotických filmov aj mužov!

2

5. Muži neustále myslia na pohlavný styk

Je síce pravdou, že muži myslia na túto činnosť omnoho častejšie ako ženy, no v reálnom ponímaní nie je v myšlienkach na intímnosti medzi pohlaviami takmer žiadny rozdiel.

Foto: Wikimedia

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)