Aj vy ste sa už ocitli v zúfalej situácii, keď všetky vaše priateľky mali frajera a vy ste medzi nimi vytŕčali ako čierna labuť v dave bielych? Márne ste hľadali muža svojich snov všade, kde to bolo možné, no nik o vás neoprel ani bicykel? Isto dôverne poznáte i situáciu, keď ste svojho vytúženého muža konečne našli, vstúpili do vzťahu a odrazu sa vrece s ponukami na rande pretrhlo. Prečo je však tomu tak? Pozrite si päť dôvodov, kvôli ktorým sú zadané ženy pre single mužov viac atraktívnejšie, ako tie nezadané.

 

Skvelá nálada

Zadané ženy majú oveľa lepšiu náladu ako slobodné slečny túžiace po vzťahu, ktorý nie a nie prísť. Neutíchajúca túžba po statuse ,,vo vzťahu” nás v očiach mužov robí zúfalkami, ktoré ich odpudzujú. Žena s úsmevom na tvári a rozdávajúcou pozitívnou energiou, pôsobí viac sexi.

Zdravé sebavedomie

Zadaná žena sa cíti viac v pohode a sebavedomejšie. Je si vedomá svojich kvalít a ani jej nenapadne zaoberať sa negatívnymi myšlienkami typu ,,prečo ma nikto nechce”. Sebavedomie je nanajvýš príťažlivé. Tiež sa skôr otočíte za sebaistým mužom, ako za skleslou kôpkou nešťastia.

Žiara šťastia

Zadané ženy doslova žiaria šťastím a každý muž pri sebe predsa túži mať šťastnú ženu. Keď sú obe strany spokojné, nastáva vo vzťahu absolútna harmónia.

image

Neodolateľná krása

Nielenže je zadaná žena šťastnejšia a usmiata, ale harmónia v duši prospieva i jej vonkajšej kráse. Spomeňte si, ako ste vyzerali po rozchode a ako vyzeráte teraz. Je to extrémny rozdiel, však? A nehovoríme ešte o tom, ako veľmi prospieva kráse pravidelný ,,seks”. :)

Vnútorná spokojnosť

So statusom ,,vo vzťahu” súvisí i fakt, že odrazu sa stávate spokojné a už nepotrebujete vyhľadávať nočné hýrenie na diskotékach alebo popíjanie do nemoty v baroch. Chlapi predsa tiež túžia po romantike vo dvojici.

Keď vás takúto krásnu, šťastnú, vysmiatu a pozitívne naladenú zbadajú slobodní muži, niet sa čomu čudovať, že vás zatúžia mať po svojom boku. A isto si viete predstaviť, ako to dopadne, keď vás zbadá váš EX. :) Ale ten už môže iba snívať o tom, čo stratil.

Foto: pexels.com, 7-themes.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.