Na vzťahy s výraznejším vekovým rozdielom ľudia niekedy pozerajú takpovediac cez prsty, avšak v poslednej dobe sa takáto záležitosť stáva čoraz bežnejšou. Dnes nie je ničím výnimočným, ak sa do seba zahľadia muž a žena s 20 až 30-ročným vekovým rozdielom… Čo by ste však povedali na dvojicu, ktorú od seba delí až 53 rokov? 

Almeda Errell (76) a Gary Hardwick (23) z amerického štátu Tennessee spĺňajú všetky predpoklady pre označenie kontroverzný párik. Neuveriteľné je, že sú spolu už dlhých šesť rokov a od momentu, kedy sa do seba hneď na prvý pohľad zamilovali, im to skvele klape.

Dôchodkyňa spoznala svoju životnú lásku na pohrebe vlastného syna, prvého manžela pochovala o niečo skôr. Zaľúbenci sú svoji už viac ako päť rokov a v modernej virtuálnej dobe stavili na prezentáciu netradičného románika na sociálnych sieťach.

Gary a Almeda skúšajú zaujať na všetkých možných internetových kanáloch, kde sa neštítia romantických záberov či dokonca obnažených fotiek zo spálne. Obaja svorne tvrdia, že sa milujú za hranice toho, čo doposiaľ poznali, a fanúšikov neustále zásobujú intímnymi snímkami zo súkromia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/Garyandalmeda