27. februára sa uskutočnilo prestížne odovzdávanie cien Oscar 2017, na ktoré už netrpezlivo čakal celý svet. 89. ročníku udalosti dominoval muzikál La La Land, ktorého hlavná predstaviteľka Emma Stone patrila medzi najčarovnejšie dámy večera. Ako to však vyzeralo na afterparty? 

Počas uplynulej noci sa v Los Angeles konal 89. ročník odovzdávania cien Akadémie filmového umenia a vied, Oscar 2017. Iba krátku chvíľu po tejto udalosti sa takmer všetci prominentní hostia presunuli na najočakávanejšiu party roka, ,,Vanity Fair Oscar“. Medzi krásnymi dámami sa objavila najlepšia herečka Hollywoodu Emma Stone, blond speváčka Katy Perry, česká modelka Petra Nemcová, no z davu doslova vytŕčal aj nápadný Jared Leto, ktorý poňal svoj outfit skutočne originálne. Hollywoodska smotánka sa zabávala do skorých ranných hodín, no my si stále nevieme vybrať, ktorá z úžasných rób sa nám páčila najviac. Čo vy? :)

Emma Stone

Jennifer Aniston

Dakota Johnson

Katy Perry

Demi Lovato

Amy Adams

Jessica Alba

Kate Hudson

Alicia Vikander

Jared Leto

Lily Collins

Reese Witherspoon

Emily Ratajkowski

Scarlett Johansson

Jessica Biel

Elizabeth Banks

Kate Bosworth

Sofia Vergara

Leslie Mann

Diane Kruger

Petra Nemcová

Alessandra Ambrosio

Adriana Lima

Kate Beckinsale

Mariah Carey

Foto: Twitter, Getty Images

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)