Teplé dni sú tu, opatrenia sa uvoľnujú a my si konečne môžeme užívať zábavu s priateľmi za prítomnosti lúčov slnka, dobrého jedla, osviežujúcich drinkov a v neposlednom rade chytľavých hitov. O prvý letnú pecku tohto roka sa v rámci domácej tvorby postarala speváčka Dominika Mirgová, jej ocko Miroslav a spevák Puerto.

Letné akcie so všetkým, čo k tomu patrí, chýbali asi väčšine z nás. Na jednu takú žúrku nás prostredníctvom svojej novinky vezme aj Dominika Mirgová s rodinou a kamošmi, ktorí to roztočili na nedávnej grilovačke a narodeninovej oslave SuperStaristkinho kamaráta. Zábery baviacich sa ľudí a kopec pozitívnej energie sa totiž preniesli do posledného vizuálu z Domčinho piateho albumu NOAČO?!.

V chytľavom funky songu talentovaná plavovláska spieva o párty trvajúcej celý deň a celú noc, z čoho vznikol aj samotný názov #CDCN. Ruku k dielu priložil i spevák Puerto, známy ako slovenský Maluma, a dokonca Dominikin tatko, ktorý sa predviedol v úlohe rapera. O hudbu sa postaral producent a spevák Adiss.

,,Užívajte pekné počasie, dobrú hudbu a snáď si čoskoro dáme CELÝ DEŇ, CELÚ NOC PÁRTY aj na koncertoch,” odkázala fanúšikom obľúbená kráska, ktorej #CDCN určite ovládne všetky letné playlisty.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/dominikamirgovaofficial