Tento december je to už rok, čo sa po boku hlavy štátu Zuzany Čaputovej objavil nový partner, ktorým je Juraj Rizman. Podľa posledného príspevku priateľa prezidentky to vyzerá tak, že sú obaja stále zaľúbení až po uši. 

Sviatky sú obdobím, kedy sa prihovárame svojim najbližším a prajeme im všetko dobré v novom roku. Nakoľko situácia okolo pandémie nám nepovoľuje stretnutia s celou rodinou, želania si posielame aj prostredníctvom internetu. Rovnako tak spravil partner prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorý v príspevku opísal pocity k nej.

,,Vážení priatelia, máme štvrtú adventnú nedeľu, blíži sa Štedrý deň a predtým, ako si dám pár dni „stíšenia“ na sociálnych sieťach, by som Vám všetkým chcel popriať pokojné sviatky, ako aj veľa zdravia, šťastia a lásky do roku 2021,“ zmieňuje sa na úvod Juraj Rizman.

,,Nebudem písať o tom, ako nám všetkým tento rok preplánovala pandémia, ako vážne nás zasiahla zdravotne, sociálne, ekonomicky, ale aj ľudsky. Sústredím sa na iné. Tento krízový a mimoriadne komplikovaný rok som si totiž naozaj naplno uvedomil, aké mám šťastie, keď mám v ťažkých chvíľach po boku milovaného človeka, keď sa môžem oprieť o naše rodiny, o priateľov a dobrých kolegov,“ v pozitívne ladenom príspevku dlhoročný aktivista z hĺbky svojho srdca vyznaj i lásku našej hlavne štátu.

,,Napriek všetkým strachom o zdravie seba aj blízkych, napriek všetkým osobným i pracovným strastiam, politickým otrasom, stresom, frustráciám, aj hnevom – bol tento rok pre mňa hlavne rokom lásky – romantiky, vášne, ale aj úprimnej radosti zo vzťahu, porozumenia, vzájomnej úcty a podpory. Som tomu rád a som za to vďačný,“ priznáva úprimne tmavovlasý milujúci partner.

,,Ďakujem Vám všetkým a verím, že už budúci rok budeme opäť viac spolu nielen online a cez telefón, ale aj „naživo“. Teším sa na Vás!“ dodal na záver Rizman.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook – Juraj Rizman | Foto: Facebook – Zuzana Čaputová, Juraj Rizman, Branislav Simoncik