Obľúbená herečka Mirka Partlová sa vo svojich 34 rokoch dočkala prvorodeného potomka, ktorého porodila mladšiemu manželovi Matejovi Gálisovi. Plavovláska si síce čerstvé rodičovské povinnosti naplno vychutnáva, no neváha otvorene prehovoriť aj o tienistej stránke čarovného obdobia, na aké vás nikto vopred nepripraví.

Obdobie tehotenstva predstavuje zrejme najzázračnejší čas v živote ženy. S nádherným rastúcim bruškom sú však spojené i mnohé útrapy, ako napríklad ranné nevoľnosti, nepríjemné vyšetrenia u lekárov či rôzne bolesti. A keď si po pôrode prvýkrát vezmete to malé klbko do náručia, nastáva moment prebudenia obrovskej dávky zodpovednosti, o akej ste predtým ani len netušili.

Mirka Partlová dieťa

Mirka Partlová si ihneď po príchode synčeka plne uvedomila, že je to práve ona, na kom je bezbranné bábätko bytostne závislé. Ako jedna z mála žien zo šoubiznisu tak úprimne priznala, že si mnohé veci v minulosti predstaviť nedokázala. ,,V prvom rade – veľký obdiv všetkým matkám! Myslím si, že na materstvo sa nedá pripraviť, ale LEN nastaviť. Aj keď mi všetci vraveli, čo ma čaká, realita je úplne iná,” znejú úvodné slová zmyselného príspevku.

,,Ale to všetko patrí k tomu a aj keď je to niekedy ťažké, tak viem, že sa časom nad tým pousmejem. Nie, nesťažujem sa, práve naopak! Milujem ten pocit, keď som potrebná na maximum,” známa blondínka opísala svoje aktuálne pocity pripomínajúc únavu, aká sa na nej neraz odzrkadľuje.

Mirka Partlová syn

,,V každom prípade si to užívam (aj s kruhmi pod očami) a naozaj obdivujem všetky ženy, ktoré sa dali na túto celoživotnú cestu a niektoré aj niekoľkokrát, a sú pri tom naďalej aktívne a nestratili samé seba. Ja ešte chvíľku potrebujem,” uzatvára Mirka, ktorej až prítomnosť malého klbka radosti otvorilo dvere do dovtedy neznámeho sveta každodenných radostí i starostí s dieťatkom. Každopádne je pekné vidieť, že niekdajšia hviezda jojkárskeho Paneláku vzdáva všetkým silným matkám veľký hold.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirka Partlová

Zdroj|Foto: Instagram/partlovamirka