Herečka Mirka Partlová presne vie, ako sa fanúšikom postarať o prekvapenie. Najprv šokovala super tajným sobášom s takmer o 10 rokov mladším partnerom a krátko nato už ohlasovala príchod prvého spoločného potomka. Obľúbená hviezda z jojkárskeho Paneláku porodila tesne pred minuloročným Štedrým dňom, no až teraz sa odhodlala na dôležitú premenu!

35-ročná kráska strávila uplynulé mesiace prevažne v kruhu čerstvo rozrastenej rodinky. Spolu s manželom Matejom Gálisom a ich rozkošným synčekom si užívajú každú voľnú chvíľku, teraz však konečne nastal čas dopriať si čas aj pre seba.

Mirka Partlová dieťa

Mirka učinila pred mesiacom dôležité rozhodnutie, keď sa zamerala na formovanie štíhlejšej postavičky. ,,Prečo som začala cvičiť? Pre svoj dobrý pocit. Pre seba,” známa plavovláska tvrdí, že si praje, aby sa jej dieťa raz za ňu nemuselo hanbiť. Pustila sa preto do celkovej premeny tela s cieľom zvýšiť spokojnosť nielen sebe, ale i svojim najbližším.

Seriálová hrdinka zároveň pripojila záber, vzniknutý tesne po narodení bábätka, kedy jej popôrodné bruško ešte viditeľne prečnievalo, čo je ale úplne prirodzeným jav. ,,Táto fotka vznikla deň po pôrode a je to necelý mesiac, čo som sa rozhodla dať sa konečne dokopy. O výsledku vás budem informovať. Len som chcela prispieť malou dávkou inšpiračnej ľudskosti, že v tom nie ste samé.”

mirka partlová po pôrode

Partlová si to doma s manželom zariadila tak, že sa o synčeka momentálne starajú na striedačku, aby sa mohla poctivo venovať cvičeniu a chudnutiu. Kým Matej uspáva chlapčeka, ona si odbehne na procedúru tvarovania tela, pričom je už na prvý pohľad očividné, že herečkine úsilie začína padať na úrodnú pôdu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Partlovamirka