Herečka Mirka Gális Partlová nepatrí medzi žienky, ktoré by dokázali celú materskú dovolenku stráviť zatvorené za múrmi domova a nerobiť okrem starostlivosti o bábätko nič iné. Blondínka sa aj po pôrode snaží byť veľmi aktívnou, čo dokazuje v najvyššej možnej miere!

35-ročná rodáčka z Malaciek sa objavila vo viacerých slovenských seriáloch, najviac jej ale prischla rola čašníčky Angie v dlhoročnom jojkárskom trháku Panelák. Kráska sa minulý rok postarala o príjemné prekvapenie, keď sa krátko po tajnej svadbe stala čerstvou maminou.

Mirka Partlová dieťa

Synček prišiel na svet tesne pred Štedrým dňom a herečka len pár mesiacov po pôrode avizovala, že ju láka návrat do práce. Blondínka je preto v uplynulých mesiacoch na roztrhanie, keďže vystupuje na koncertoch či v rámci zábavných programov.

Na vysnívaný návrat na dosky javiska v divadle Nová scéna si však musela počkať až do augusta. Kúzelné okamihy jej napokon zaistilo účinkovanie v populárnom muzikáli Cyrano z predmestia, vďaka čomu sa mohla hlavná hviezda po dlhšej prestávke znovu postaviť pred nadšené publikum.

Mirka Partlova

,,Jaaaaj, tak dobre mi včera padol návrat do divadla (viem, že za túto vetu sa budem raz preklínať). Javisko, chýbalo si! A Cyrano bol na úvod ako stvorený. Mať na sebe prilepený mikroport a mať zdravú triašku s motýľami v bruchu od vzrušenia, je pocit, ktorý zažívam len na javisku! Mať na chvíľu len svoju bublinu a byť na chvíľu niekým iným. Krásna schyza nášho malinkého umeleckého sveta,” Mirka sa z túžobne očakávaného pracovného odbehnutia od dieťatka na Novú scénu úprimne vytešila, pričom hneď po predstavení sa zase ponáhľala za malým klbkom radosti.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mirka partlová syn

Zdroj|Foto: Instagram/Partlovamirka